Wybór dostawców

i logistyka magazynowa


pomagamy w integracji Twoich dostawców, stawiamy na stabilne i szybkie serwery,
szczególnie w gorących okresach przekładkowych
SELEKCJA PARTNERÓW I DOSTAWCÓW

Niezawodność i rzetelność Twoich kontrahentów jest podstawą w prowadzeniu każdego biznesu. Naszym celem jest dostarczenie programu, który nawet w podstawowej wersji pomoże rozbudować firmę oraz ułatwi zarządzanie sprzedażą czy pozyskanie wiedzy o potrzebach klientów.
TiresCMS posiada obustonną integrację z największymi hurtowniami opon w Polsce, a także z dytrybutorami i producentami w Europie.

Przykłady wbudowanych modułów
- wielomagazynowość i filie ( oddziały lokalne i odległe ),
- opcje płatności online,  paypal, karta kredytowa, przelew, odroczony termin ( z monitoringieim przelewów )

 

LOGISTYKA STANÓW MAGAZYNOWYCH

Zarządzanie gospodarką magazynową pozwala na kontrolę ilości pozycji produktów. Można to osiągnąć w samym systemie, jednakże jego budowa pozwala na integrację z każdym obecnym na rynku zewnętrznym programem. Pełna integracja z programami magazynowo-księgowymi polega na przesyle danych w obie strony oraz synchronizacji tych danych.

Mamy możliwość selektywnego wyboru rodzaju i wartości przesyłanych rekordów ( np, tylko informacje o klientach, stany magazynowe bez cen, czy inne według podanych kryteriów).


Obecnie Tires CMS posiada integrację z zewnętrznym oprogramowaniem ( w produkcji są kolejne pozycje ) min, Subiekt GT, Comarch Optima, Logsoft Lite WMS


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • Nad programem do zarządzania sprzedażą opon myślałem od jakiegoś czasu. W każdym programie czegoś mi brakowało, aż zainteresowałem się programem TiresCMS. Po kilku rozmowach ustaliliśmy czego dokładnie potrzebuję.
    Wulkanizacja, Tomek Kowalski
  • Prowadzę sprzedaż opon bieżnikowanych i felg, przede wszystkim przez Allegro. Od przejścia na program Tires CMS proces wystawiania aukcji zdecydowanie uległ poprawie - zwłaszcza żmudne przepisywanie danych oraz obsługa moich klientów. Wszystko jest łatwo dostępne w jednym panelu administracyjnym. Co dla mnie istotne ich pomoc techniczna stoi na wysokim poziomie.
    Krzysztof G.
  • Od kilku miesięcy używam oprogramowania Tires CMS ( wcześniej pracowaliśmy na kilku narzędziach różnych firm ). Ze zmiany jesteśmy bardzo zadowoleni - sprzedajemy szybciej i więcej. Takie samo zdanie mają moi klienci - opony są dobrze pokazane, łatwo je znaleść i dobrać do samochodu.
    Sprzedaż opon, Stanisław B.

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: