Wybór dostawców i logistyka

Wybór dostawców

i logistyka magazynowa


Zawsze pomagamy w integracji Twoich dostawców, stawiamy na stabilne i szybkie serwery,
szczególnie w gorących okresach przekładkowych


TiresCMS - dostawcy logistyka magazynowa


SELEKCJA PARTNERÓW I DOSTAWCÓW

Niezawodność i rzetelność Twoich kontrahentów jest podstawą w prowadzeniu każdego biznesu. Naszym celem jest dostarczenie programu, który nawet w podstawowej wersji pomoże rozbudować firmę oraz ułatwi zarządzanie sprzedażą czy pozyskanie wiedzy o potrzebach klientów.
TiresCMS posiada obustonną integrację z największymi hurtowniami opon w Polsce, a także z dytrybutorami i producentami w Europie.

Przykłady wbudowanych modułów
- wielomagazynowość i filie ( oddziały lokalne i odległe ),
- opcje płatności online,  paypal, karta kredytowa, przelew, odroczony termin ( z monitoringiem przelewów )

Dostosowanie filtrów wyszukiwarki na stronie jest w naszym oprogramowanie decydujące. Przykładowo inaczej wygląda przygotowanie wyszukiwarki pod opony osobowe, a zupełnie inaczej pod opony wielkogabarytowe budowlane OTR. Niewielkie różnice w cechach charakterystycznych również ciężko odfiltrować , przykładem niech będzie nowa opona rolnicza 12.4-32.

 

LOGISTYKA STANÓW MAGAZYNOWYCH

Zarządzanie gospodarką magazynową pozwala na kontrolę ilości pozycji produktów. Można to osiągnąć w samym systemie, jednakże jego budowa pozwala na integrację z każdym obecnym na rynku zewnętrznym programem. Pełna integracja z programami magazynowo-księgowymi polega na przesyle danych w obie strony oraz synchronizacji tych danych.

Mamy możliwość selektywnego wyboru rodzaju i wartości przesyłanych rekordów ( np, tylko informacje o klientach, stany magazynowe bez cen, czy inne według podanych kryteriów).


Obecnie Tires CMS posiada integrację z zewnętrznym oprogramowaniem ( w produkcji są kolejne pozycje - Integra Car 7 ) min, Subiekt GT, Comarch Optima, Logsoft Lite WMS


Sklep onlineSZATA GRAFICZNA

Projekt szaty graficznej tworzymy zawsze według wytycznych po wstępnie przeprowadzonej analizie / rozmowie bierzemy pod uwagę wszelkie informacje dotyczące kolorystyki, układu menu, najważniejszych elementów graficznych. Zawsze staramy się podpowiadać możliwe rowiązania, mogące uatrakcyjnić wygląd i dostępność sklepu, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży w Państwa firmie. Pracując nad przygotowaniem  szaty graficznej sklepu, tworzymy makiety strony głównej ( nagłówek, banery, sekcję produktową, informacje o rabatach / promocjach, stopkę ), wyszukiwarki produktów, szczegóły produktu ( opis, zdjęcia, dodatkowe informacje, inne polecane z kategorii ), podstrony i strony kontaktowej oraz wygląd koszyka w 4 krokach. System szybkich płatności, kurier ( do wyboru )

 

JEDEN PANEL ADMINISTRACYJNY

Sklep online od razu jest zintegrowany z systemem bazowym TiresCMS, co w wygodny i przejrzysty sposób pozwala nim zarządzać. W jednym miejscu mamy dostęp do edycji i zarządzanie produktami, rabatami, a także całym procesem sprzedaży. Integrując również allegro czy inne serwisy ogłoszeniowe / aukcyjne cały proces sprzedaży, obsługi klientów odbywa się także w tym miejscu.

SEO

Zastosowane są tutaj również udogodnienia do pozycjonowania - automatyczne budowanie metatagów i linków produktów, mapa sklepu, integracja z social media czy dodawanie opisów w tytułach. Dodatkowo sklep online z oponami jest dopasowany do RWD - wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych - tabletach lub smartfonach.

Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: