Oto 6 prostych i szczegółowo opracowanych kroków, które wspólnie przechodzimy podczas projektowania od podszewki oprogramowania do zarządzania sprzedażą opon i felg. Wychodzimy z założenia, że dopięty na ostatni guzik plan zawsze gwarantuje wysoką jakość prac.


KROK PIERWSZY: analiza potrzeb
Pierwszy etap naszych działań służy rozpoznaniu i przygotowaniu szczegółowej specyfikacji. Analizujemy Twoje potrzeby, poznajemy specyfikę działania Twojego przedsiębiorstwa, robimy rozeznanie co do wymagań i funkcji, jakich potrzebujesz i na tej podstawie dopasowujemy najlepsze rozwiązania. 
KROK DRUGI: prezentacja oferty
Tu przechodzimy już do konkretów. Pokazujemy, jaka będzie reakcja Twoich potencjalnych klientów po kontakcie z Twoim produktem. Przedstawiamy drobiazgowo dopracowaną ofertę dopasowaną do wymagań Twojej firmy. Na koniec następuje podpisanie umowy określającej zasady naszej współpracy.
KROK TRZECI: programowanie
To najdłuższy etap, bo wymagający z naszej strony sprecyzowanych działań. Tworzymy Twoje oprogramowanie – od podstaw: mechanizmy realizujące potrzebne Ci funkcje oraz doświadczenia UI/UX. Powstają graficzne makiety. Nieustannie testujemy prace systemów, nadzorujemy integracje z hurtowniami i platformami sprzedażowymi, monitorujemy pracę. A także wprowadzamy wspólnie ustalone poprawki.
KROK CZWARTY: wdrożenie
Zaakceptowałeś już projekt i niecierpliwie czekasz na jego start. Teraz właśnie następuje jego wdrożenie i… kolejne testy. Każdy uruchomiony moduł musimy po raz kolejny przetestować, by wszystko działało bez zarzutu. Jednocześnie jednak jest to moment zakończenia wspólnej pracy nad powstawaniem Twojego narzędzia. Działania przenosimy na kolejny etap.
KROK PIĄTY: opieka
Tak naprawdę jest to posprzedażowa obsługa naszego wspólnego dzieła, ale lubimy myśleć, że po prostu opiekujemy się Twoją firmą z jej nowym, wspaniałym narzędziem. Podczas tego etapu troszczymy się o to, by wszystkie funkcjonalności działały bez zarzutu. Doradzamy nowe wdrożenia i pokazujemy możliwości obecnych. Reagujemy na każde Twoje pytanie, cały czas stoimy na straży prawidłowego działania.
KROK SZÓSTY: rozwój
Ten etap oznacza nasz wspólny sukces. Znamy już nasze narzędzie, wdrożyliśmy je tak, by maksymalnie wspierało Cię w prowadzeniu firmy i teraz czas na pokazanie, jak system można rozwijać dalej tak, by rósł razem z Twją firmą i odpowiadał na jej rosnące potrzeby.

/ Zamawiam bezpłatną wycenę

Krótko opisz czego potrzebujesz, nasz specjalista zadzwoni do Ciebie i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.

artykuły z bloga

EDI Wheel integracja z producentami opon

System EDI pozwala na wymianę danych na podstawie podobnej do działania poczty elektronicznej. Istotna w tym...
  • pobieranie danych od producentów
  • przesyłanie zamówień i pełna kontrola

24 listopad 2020 3 minuty

Dlaczego warto wybrać rozwiązania dedykowane

Oprogramowanie szyte na miarę, to produkt idealnie dopasowany do twojego biznesu, dodatkowe wsparcie technicz...
  • zalety z korzystania dedykowanego systemu
  • bezpieczeństwo serwisu i minimalizacja strat

14 styczeń 2021 3 minuty

Wdrożenie systemu dla firmy Agrowiec

Już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad automatyzacją procesów sprzedażowych w swojej firmie? Chces...
  • case study
  • system dla firmy agrowiec

19 marzec 2021 3 minuty