Miewasz problemy z monitoringiem stanów magazynowych? Nie kontrolujesz przepływów pieniężnych, trackingów przesyłek czy ilości zamówień? A może Twoje obecne oprogramowanie do zarządzania sprzedażą opon i felg jest skomplikowane, ma przestarzałe funkcjonalności i używanie go jest dla Ciebie zbyt kosztowne? Tires CMS to nowoczesne i funkcjonalne narzędzie powstałe po to, byś mógł w pełni zautomatyzować proces sprzedaży, a sam skupić się na klientach i rozwoju swojego biznesu.

Dla kogo jest Tires CMS?

Niezależnie od  tego, czy prowadzisz mały czy duży biznes oraz jakiej dokładnie specjalizacji, nasze oprogramowanie całkowicie wesprze Cię przy obsłudze towaru. To system dla branży oponiarskiej stworzony od podstaw przez praktyków i wyłącznie z myślą o branży opon, felg i kół dla:
 •  
producentów opon nowych i bieżnikowanych
 •  
hurtowni i sklepów motoryzacyjnych,
 •  
firm współpracujących z branżą rolną, budowlaną, transportową, flotową
 •  
importerów opon używanych z krajów UE
 •  
serwisów wulkanizacyjnych, zakładów mechanicznych
 •  
sklepów internetowych, posiadających w ofercie opony, felgi i koła nowe, używane, bieżnikowane, bez względu na ich rozmiar (osobowe, przemysłowe, rolnicze czy leśne).
 •  
dla wszystkich firm chcących rozszerzyć swoją ofertę o handel oponami i felgami - w formie dropshipping opon

Dzięki platformie Tires CMS procesy biznesowe w Twojej firmie – obsługa zamówień, klientów, nadzór stanów magazynowych, integracje z dostawcami, integracje z hurtowniami, fakturowanie, marketing – staną się łatwiejsze do kontrolowania. Będziesz mógł trzymać rękę na pulsie, a wolny czas wykorzystasz na inne wyzwania.

Co zyskasz dzięki Tires CMS?
Oto podstawowe korzyści, wynikające z wyboru naszego oprogramowania do zarządzania sprzedażą opon i felg

 • EFEKTYWNIEJSZA SPRZEDAŻ
  Tires CMS umożliwia sprzedaż poprzez różnorodne kanały internetowe oraz stacjonarne - również w modelu dropshippingowym. Ułatwia i przyśpiesza handel w każdym aspekcie działalności, ponieważ łączy całość w jednym, wygodnym panelu administracyjnym. Swobodnie zarządzaj sprzedażą poprzez wystawianie ofert na portalach branżowych (Tyre24, Tyresinstock.com, 07zr.com, Platformaopon.pl, Hurtopon.pl) oraz serwisach aukcyjnych i ogłoszeniowych (Allegro, Olx, Otomoto, Mascus etc.), a także w sklepie internetowym.

 • WIĘKSZY ASORTYMENT
  Oprogramowanie pozwala na podłączenie nieograniczonej liczby dostawców, hurtowni i dystrybutorów opon. Umożliwia integracje z hurtowniami i dostawcami, przejrzysty dostęp do dostawców i kontrahentów oraz integracje z zewnętrznymi programami, co oznacza prosty sposób dodawania produktów i zarządzanie nimi. A selektywny wybór przesyłanych danych i produktów ułatwia codzienną pracę. Obsługa opon nowych, używanych i bieżnikowanych w wielu różnych konfiguracjach przestanie już być problemem.

 • SZYBSZA OBSŁUGA KLIENTÓW
  Automatyzacja procesu sprzedaży: przyjmowanie zamówień, kontakt z klientem, każdorazowa aktualizacja magazynów, optymalizacja cen produktów w ofercie (rabaty, kontrola narzutów, cena FIX, etc.) – to wszystko sprawia, że klienci są sprawnie obsługiwani i mają wrażenie, że opiekujesz się nimi na każdym etapie zamówienia. Pozostają więc lojalni.

 • SPRAWNIEJSZE ZARZĄDZANIE MAGAZYNEM
  Tires CMS zapewnia kompleksową obsługę magazynu, niezależnie od tego, czy jest to jedno fizyczne miejsce, czy wiele wirtualnych. Najważniejsze funkcjonalności umieszczone w intuicyjnym systemie to m.in. płynna aktualizacja stanów magazynowych i cen (co 20 minut!), tworzenie listów przewozowych, etykiet samoprzylepnych (z obsługą skanerów kodów kreskowych) oraz stały przesył informacji do programów fakturowych i ERP.

 • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
  Nasz system do zarządzania sprzedażą opon i felg jest rozwiązaniem dedykowanym – każdorazowo analizujemy wymagania i potrzeby. Otrzymujesz tylko to, czego potrzebujesz. To sprawia, że program jest intuicyjny i prosty w obsłudze, bez zbędnych paneli czy modułów, do których nigdy nie zajrzysz. Dedykowane tylko twoim potrzebom funkcjonalności, jak np. wyszukiwarki dopasowane do twojego asortymentu, obsługa opon (również: przemysłowych, rolnych i leśnych), sprzedaż produktów z magazynów dostawców w modelu dropshippingowym, hotel opon czy zarządzanie kalendarzem – zdecydowanie oszczędzają czas pracy.

 • OBNIŻYSZ KOSZTY SPRZEDAŻY
  Dzięki automatyzacji procesów sprzedażowych, a także wbudowanym innowacyjnym narzędziom analitycznym będziesz w stanie trafnie określać poziom marży, za każdym razem dostosowując ją do ofert swojej konkurencji. Pozwoli to na zwiększenie zyskowności twojej firmy oraz pozwoli na obniżenie kosztów sprzedaży.
Z pewnością zależy Ci na dotarciu do możliwie największej grupy potencjalnych klientów i zyskownej oraz sprawnej sprzedaży z jak najniższym kosztem. Pomoże w tym oprogramowanie do zarządzania sprzedażą opon i felg Tires CMS. By przekonać się, jak funkcjonuje nasze oprogramowanie, proponujemy zapoznać się z panelem demo. W tym celu skontaktuj się z nami./ Zamawiam bezpłatną wycenę

Krótko opisz czego potrzebujesz, nasz specjalista zadzwoni do Ciebie i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.

artykuły z bloga

Inteligentna wyszukiwarka opon

Sprzedaż, produkcja oraz dystrybucja towarów wymaga zastosowania odpowiedniego oprogramowania, które pozwol...
 • wyszukiwanie po modelu pojazdu
 • inteligentne podpowiadanie

05 październik 2020 3 minuty

10 Porad i 1 Zasada o sprzedaży opon przez dropshhiping

Dropshipping opon to popularny model biznesowy, w którym sprzedawca nie musi pos...

 • Jedna złota zasada sprzedaży online
 • Co jest ważne przy dropshippingu opon?

23 styczeń 2023 4 minuty

Leasing oprogramowania dla branży oponiarskiej

Potrzebujesz porządnego oprogramowania do zarządzania sprzedażą, ale to kosztowny zakup, zwłaszcza prz...

 • finansowane rozwiązania dla firm
 • 4 fakty o leasingu oprogramowania

06 kwiecień 2021 5 minut