O Grupie Continental

Jeden z pięciu największych dostawców motoryzacyjnych na świecie ( opony oraz pozostałe elementy przeznaczone dla motoryzacji ).
Do grupy należą marki Continental, Barum, General Tire, Gislaved, Matador, Semperit, Sportiva, Mabor, Viking

Niemiecka marka, która przez lata wyznaczała zupełnie nowe trendy w branży. Continental znany jest z produkcji opon na lata regularnego użytkowania, wykonanych z dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły. Oferta zawiera ponad 800 różnych modeli. Continental opracowuje swoje produkty w oparciu o parametry pozwalające na stabilną jazdę nawet w trakcie ulewnego deszczu oraz w warunkach zimowych.

 

Continental znany jest z szeregu testów, które przechodzi każda opona przed wprowadzeniem do sprzedaży. Nowy model pokonuje setki kilometrów na torze testowym marki o nazwie Contidrom. Praktycznie każdego roku w różnych warunkach poddawane jest takim zabiegom ponad 100 000 różnych typów ogumienia. Dodatkowo charakterystyka poszczególnych elementów oferty zyskuje również potwierdzenie ze strony podmiotów niezależnych z branży.

 

Opony Continental w rankingach pozostają liderem jakości, a w plebiscytach ADAC niemieckiego stowarzyszenia kierowców plasują się w ścisłej czołówce. Ponadto marka pojawia się regularnie w renomowanych czasopismach, takich jak AutoBild czy AutoZeitung.


Oferta opon koncernu obejmuje opony do samochodów osobowych, vanów, 4x4, opony motocyklowe i rowerowe, ciężarowe oraz do samochodów dostawczych. Nowoczesne technologie obecne w firmie powodują że systematycznie zwiększa się obecość grupy Continental na rynkach opon specjalistycznych - przede wszystkim rolnicze, leśne oraz przeznaczonych do innych prac.

EDI Wheel integracja

- dwustronna komunikacja pozwala na przekazywanie danych z różnych systemów informatycznych
- produkty ( automatyczne i cykliczne pobieranie danych, opisów, charakterystycznych parametrów, wszystkich lub wybrancych kategorii )

- stany magazynowe - aktualne informacje dotyczące ilości oraz dostępności produktów w ofercie
- ceny ( z możliwością zarządzania marżami i narzutami, wybiórczo na kategorie, grupy produktowe, konkretne marki bądź rozmiary )/ chcesz podłączyć inną integrację? napisz do nas

opisz która z podanych integracji Cię zainteresowała, skontaktuj się przez formularz, a nasi specjaliści przygotuję listę funkcjonalności tak aby najlepiej dostosować ją pod Twoje wymagania. Miłego dnia !

artykuły z bloga

Korzyści płynące z obustronnej integracji z Allegro

Przedsiębiorcy zajmujący się profesjonalną sprzedażą pragną zmaksymalizować swój zysk, trafiając ...

  • Synchronizacja stanów magazynowych
  • Automatyczne wznawianie ofert

18 sierpień 2022 3 minuty

Inteligentna wyszukiwarka opon

Sprzedaż, produkcja oraz dystrybucja towarów wymaga zastosowania odpowiedniego oprogramowania, które pozwol...
  • wyszukiwanie po modelu pojazdu
  • inteligentne podpowiadanie

05 październik 2020 3 minuty

Jak stworzyć dobrą bazę zdjęć opon

Bez dobrych zdjęć produktów prowadzenie sklepu w internecie jest niemożliwe. Branża oponiarska nie jest w...
  • dostosowanie zdjęć do sklepów online
  • abonament na aktualizację bazy opon

08 grudzień 2020 3 minuty