Wiedza
kluczem.
do Twojego sukcesu
Na łamach naszych blogów dzielimy się z Wami naszą specjalistyczną wiedzą i bogatym doświadczeniem z codziennej pracy. Przekazujemy także interesujące rozwiązania know-how z zakresu zarządzania sprzedażą opon online w połączeniu z dobrymi praktykami biznesowymi.

Nowy rozdział w e-handlu - TiresCMS i ERLI rozpoczynają współpracę

03 listopad 2023, przeczytasz w 5 minut

Rynek e-commerce nieustannie i dynamicznie ewoluuje, napotykając na wyzwania i dążąc do doskonałości. Dla konsumentów oznacza to coraz szerszy i łatwiejszy dostęp do produktów, a dla sprzedawców możliwość dotarcia do nowych klientów. Jednak, aby to osiągnąć, niezbędna jest automatyzacja, zwłaszcza w tak wymagającej permanentnej opieki człowieka branży, jak oponiarska. Jak sobie z tym poradzić? Warto sięgnąć po oprogramowanie, które pozwoli zarządzać biznesem w sprawniejszy i bardziej efektywny sposób. Z tego właśnie powodu ERLI  – jeden z najszybciej rozwijających się marketplace'ów w Polsce nawiązał współpracę ze spółką TTF – renomowanym producentem oprogramowania do sprzedaży opon i felg. Po co? Jakie korzyści odniesie rynek? Czy zyskają na tym zarówno kupujący, jak i sprzedający? Przeczytajcie.

 

Automatyzacja sprzedaży opon na wysokim poziomie


Rozwiązania szyte na miarę, dopasowane do Twoich konkretnych potrzeb zwłaszcza, gdy Twój biznes się rozwija – to najlepszy wybór. A TiresCMS przoduje w oferowaniu takich właśnie narzędzi. To system, który od lat cieszy się uznaniem na rynku oprogramowania do sprzedaży opon i felg. Dzięki swojemu profesjonalizmowi, elastycznemu podejściu do rozbudowy systemów oraz zaawansowanym rozwiązaniom, oprogramowanie TiresCMS zapewnia klientom kompleksowe narzędzia do zarządzania ich sprzedażą e-commerce opon i felg.

To automatyzacja procesów sprawia, że przedsiębiorstwo funkcjonuje lepiej. Dzięki zaawansowanym algorytmom i narzędziom, TiresCMS umożliwia sprzedawcom opon i felg znaczące usprawnienie procesów zarządzania sklepem internetowym czy magazynem. Oto, co możesz zyskać, korzystając z naszych rozwiązań:

 • Efektywność i oszczędność czasu – dzięki automatyzacji zarządzania zamówieniami, stanem magazynowym i cenami, sprzedawcy mogą zaoszczędzić cenny czas, który mogą przeznaczyć na rozwijanie swojego biznesu.
 • Wsparcie w procesie sprzedaży – TiresCMS dostarcza narzędzia do tworzenia atrakcyjnych ofert produktów, co przekłada się na zwiększenie konwersji i sprzedaży.
 • Integracje z platformami e-commerce: oferta obejmuje możliwość integracji z różnymi platformami, m.in. ERLI, co pozwala na elastyczność w prowadzeniu sprzedaży online.
 • Personalizacja – system umożliwia dostosowanie sklepu do indywidualnych potrzeb i preferencji, co pozwala na budowanie silnej marki.

 

Era innowacyjnych rozwiązań w e-handlu oponami


TiresCMS nieustannie pracuje nad innowacyjnością proponowanych narzędzi, dostosowując je do wymagań dzisiejszego świata. Dopracowuje znane już technologie lub tworzy nowe – przykładem mogą tu być 4 obszary: dropshipping, skalowalność systemu, strona www i zupełnie nowa przestrzeń w tej dziedzinie w Polsce – hotel opon.

DROPSHIPPING OPON I FELG
Dzięki integracji z systemem TiresCMS, sprzedawcy mogą korzystać z modelu dropshippingu, co oznacza, że nie muszą magazynować produktów i wynajmować w tym celu ogromnych przestrzeni. TiresCMS automatyzuje procesy zarządzania zamówieniami, dostawami, dzięki czemu sprzedający mogą skupić się na budowaniu swojego biznesu, nie martwiąc się o stan magazynu.

SKALOWALNOŚĆ SYSTEMU
Oprogramowanie TiresCMS to nie tylko narzędzie do wykorzystania w teraźniejszości, ale również w przyszłości. System jest skalowalny, co oznacza, że w miarę rozwoju firmy można dodawać nowe funkcje i moduły rozszerzając jego możliwości. To elastyczne podejście pozwala dostosować system do zmieniających się potrzeb biznesu, zapewniając stały poziom i efektywność świadczonych usług.

NOWOCZESNA STRONA I SKLEP WWW
Nawet strona internetowa, która obecnie jest standardem przy działalności gospodarczej, może stać się efektywniejszym narzędziem komunikacji z potencjalnym klientem, źródłem informacji, ale i inspiracji. Przykładem jest nasza strona - www.tires.pl, na której można znaleźć szczegółowe opisy modułów, portfolio klientów oraz case study wdrożeń. 

OPROGRAMOWANIE DLA HOTELI OPON
Zmieniające się realia rynku wciąż podpowiadają nowe rozwiązania – dlatego właśnie do oferty TiresCMS została wprowadzona kolejna propozycja – innowacyjne oprogramowanie dla hoteli opon. To autorskie oprogramowanie TiresCMS do zarządzania przechowalniami opon powyżej 5 000 produktów, z przeznaczeniem: 

 • dla flot (wypożyczalnie, serwisy),
 • autoryzowanych serwisów (BMW, Toyota, VW, Opel itp.),
 • dużych dostawców opon i felg,
 • hurtowni i dystrybutorów.

To dostosowane do specyfiki branży oponiarskiej narzędzie, które pozwoli większym podmiotom skutecznie zarządzać swoimi zapasami opon i felg, zapewniając doskonale dopracowaną obsługę klientów.

Warto podkreślić, że TiresCMS to nie tylko narzędzie, ale również partner biznesowy, który wspiera swoich klientów w osiągnięciu sukcesu na rynku e-commerce. Dlatego też nie dziwi fakt, że firma ta przyciąga uwagę potencjalnych partnerów, takich jak rodzący się gigant e-handlu – ERLI.

 

Erli - nowoczesna platforma sprzedażowa z ambicjami

 

Dlaczego ERLI powinno znaleźć się na pierwszym miejscu, gdy zastanawiasz się, gdzie sprzedawać swoje produkty? ERLI to jedna z najciekawszych platform e-commerce w Polsce, która prężnie rozwija się na tle konkurencji. Jej celem jest stać się drugą, równorzędną platformą sprzedażową w kraju, i wydaje się, że jest na najlepszej drodze, by to osiągnąć. Już obecnie ma ponad 2 mln zarejestrowanych klientów oraz 16 tys. sprzedawców, którzy oferują 15 mln produktów, i jest odwiedzana przez 6,5 mln użytkowników miesięcznie.

ERLI wyróżnia się nowoczesnym podejściem do e-commerce, zakłada bowiem ścisłą współpracę ze sprzedawcami, dzięki której mogą oni obniżać koszty prowadzenia sprzedaży online, a w rezultacie oferować niższe ceny swoich produktów klientom. Platforma ta stawia na:

 • Partnerskie podejście do współpracy ze sprzedawcami - ERLI z sukcesami realizuje swój autorski model biznesowy, który pozwala sprzedawcom radykalnie obniżyć koszty działania sklepu – tak, by mogli z zyskiem dla siebie zaoferować kupującym najniższe ceny;
 • Wsparcie marketingowe: ERLI oferuje narzędzia i wsparcie marketingowe, które pomagają w promocji produktów.
 • Niskie ceny oraz szeroki wybór produktów – na ERLI klienci znajdą szeroki wybór ofert produktowych, które dzięki wsparciu sprzedawców przez platformę, mogą przez nich oferowane w niskich cenach. Dodatkowo dzięki uruchomionej w 2 kwartale tego roku aplikacji mobilnej klienci mogą znaleźć produkty w jeszcze niższych cenach niż na stronie www.
 • Szybkie i bezproblemowe zakupy: dzięki intuicyjnemu interfejsowi zakupy są szybkie i przyjemne.
 • Dostęp do szerokiej bazy klientów: dzięki dynamicznemu rozwojowi ERLI, sprzedawcy mogą dotrzeć do nowych klientów i rozszerzyć swoją działalność.
 • Wysoką jakość obsługi klienta: ERLI dba o to, aby każdy klient miał łatwy dostęp do pomocy i wsparcia.


Współpraca TiresCMS i ERLI: konkretne korzyści dla sprzedawców opon i felg


Dzięki innowacyjnej współpracy między TiresCMS a ERLI, sprzedawcy opon i felg zyskują dostęp do najlepszych narzędzi na rynku e-commerce.

Integracja oprogramowania TiresCMS z platformą ERLI otwiera przed sprzedawcami nowe, unikalne możliwości, dzięki którym mogą korzystać z zalet zaawansowanych narzędzi TiresCMS. Są to m.in. automatyzacja, personalizacja i zwiększenie efektywności procesów, aby sprawniej zarządzać swoją ofertą na ERLI. Dzięki obustronnej integracji ERLI z TiresCMS:

 • szybciej i unikając błędów wystawiasz swoje produkty do sprzedaży (automatyczne i cykliczne pobieranie danych, opisów, charakterystycznych parametrów, wszystkich lub wybranych kategorii);
  automatycznie aktualizujesz stany magazynowe (aktualne informacje dotyczące ilości oraz dostępności produktów w ofercie);
 • sprawnie zarządzasz cenami produktów i promocjami (możliwość zarządzania marżami i narzutami, wybiórczo na kategorie, grupy produktowe, konkretne marki bądź rozmiary);
  bezproblemowo przekazujesz i otrzymujesz dane o wpłatach dokonywanych poprzez systemy szybkich płatności;
 • ułatwiasz sobie codzienną pracę dzięki dodatkowym integracjom: z Baselinkerem, systemami ERP, sklepem online;
 • sprawnie zarządzasz zamówieniami;
 • bezbłędnie wystawiasz faktury i paragony.

To rozwiązanie jest korzystne zarówno dla tych, którzy już korzystają z TiresCMS, jak i dla nowych klientów, którzy mogą zyskać dostęp do obu platform jednocześnie. Dzięki temu mogą maksymalnie wykorzystać potencjał swojego biznesu online.

ERLI to dynamicznie rozwijająca się platforma, która stawia na innowacje i rozwijanie nowych funkcjonalności, a nie kolejny marketplace. Dlatego też współpraca z TiresCMS, liderem w dziedzinie oprogramowania do sprzedaży opon i felg, jest naturalnym elementem rozwoju platformy sprzedażowej ERLI. 

Jak ocenia Rafał Pawlak – Head of Channel Automotive w ERLI: 

„Nawiązanie współpracy ze spółką TTF (producentem systemu TiresCMS i liderem w branży oponiarskiego e-commerce), było oczywistym krokiem w ramach rozwoju naszej platformy. W ERLI wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, które mogą pomóc nam w osiągnięciu jeszcze większej efektywności naszych działań. Potrzebowaliśmy technologii szytej na miarę, by nie tylko zaoferować naszym klientom unikalne i efektywne narzędzie usprawniające ich codzienną pracę, ale także  płynnie wpisać nowy system w istniejące procesy automatyzacji. 

TiresCMS to rzetelne i godne zaufania przedsiębiorstwo, które dostarcza unikalnych mechanizmów do sprzedaży opon i felg. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca przyniesie wymierne korzyści dla zarówno dla TiresCMS jak i ERLI."

> Pobierz pełen artykuł w formacie PDF <

Współpraca między TiresCMS, a ERLI to nowy rozdział w świecie e-commerce w Polsce. Dzięki unikalnemu połączeniu zaawansowanego oprogramowania TiresCMS z nowoczesną platformą e-handlu ERLI, sprzedawcy opon i felg zyskują nowe możliwości, a współpraca czyni platformę zakupową miejscem jeszcze bardziej atrakcyjnym dla sprzedawców.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

 

/ Uwagi, pytania, a może sugestie ? wyślij maila

Nasz zespół po zapoznaniu się z Twoim problemem doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.