O Grupie Goodyear

Amerykański producent, którego opony zapoczątkowały standard już na początku rozwoju F1. Przez długi czas natomiast stanowiły w głównej mierze wyposażenie bolidów wyścigowych tej formuły. Obecnie marka skupia się wokół nowoczesnych technologii, takich jak Goodyear Eagle 360 dopasowanych do pojazdów autonomicznych oraz typu Aero, które pozwolą na płynne lądowanie na drodze oraz wzbijanie się w powietrze. W aspekcie technicznym Goodyear jest jedną z najlepszych marek dostępnych na rynku.

 

Dla kierowców Goodyear przygotował w swojej ofercie produkty dostosowane zarówno do jazdy miejskiej, terenowej jak i po zróżnicowanym terenie. Goodyear co roku znajduje miejsce w niezależnych rankingach czasopism motoryzacyjnych, jak m.in. SportsCar, gdzie w 2019 otrzymał nagrodę Test Winner za zimowe opony, a także ogumienie całoroczne w ramach Auto Express Tyre Test w tym samym roku.

 

Obecnie Goodyear jest trzecim na świecie, pod względem wielkości koncernem produkującym opony. Produkty marki z segmentu premium wykorzystywane są zarówno w SUV’ach, jak i ciężarówkach. Koncern produkuje także opony na potrzeby przemysłu lotniczego, sportów motorowych, a także ciężkich maszyn przemysłowych. Oprócz tego kierowcy aut osobowych otrzymują dzięki niemu dostęp do dobrej klasy ogumienia zarówno na zimę, sezon letni, jak i cały rok.

Do grupy należą marki Goodyear, Debica, Fulda, Dunlop, Sava, Pneumant, Kelly, Diplomat. W Polsce funkcjonuje sieć Premio zrzeszając ponad 140 firm ( wulkanizacje, mechanicy, seriwsy oponiarskie ).EDI Wheel integracja

- dwustronna komunikacja pozwala na przekazywanie danych z różnych systemów informatycznych
- produkty ( automatyczne i cykliczne pobieranie danych, opisów, charakterystycznych parametrów, wszystkich lub wybrancych kategorii )

- stany magazynowe - aktualne informacje dotyczące ilości oraz dostępności produktów w ofercie
- ceny ( z możliwością zarządzania marżami i narzutami, wybiórczo na kategorie, grupy produktowe, konkretne marki bądź rozmiary


/ chcesz podłączyć inną integrację? napisz do nas

opisz która z podanych integracji Cię zainteresowała, skontaktuj się przez formularz, a nasi specjaliści przygotuję listę funkcjonalności tak aby najlepiej dostosować ją pod Twoje wymagania. Miłego dnia !

artykuły z bloga

Nowoczesne projekty graficzne dla sklepów z oponami

Samochody i akcesoria samochodowe należą do produktów najchętniej kupowanych przez internautów - wedł...

  • Responsywny wygląd sklepu online
  • Indywidualny projekt layoutu

03 styczeń 2022 4 minuty

Wdrożenie systemu dla firmy Agrowiec

Już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad automatyzacją procesów sprzedażowych w swojej firmie? Ch...

  • case study
  • system dla firmy agrowiec

19 marzec 2021 3 minuty

10 Porad i 1 Zasada o sprzedaży opon przez dropshhiping

Dropshipping opon to popularny model biznesowy, w którym sprzedawca nie musi pos...

  • Jedna złota zasada sprzedaży online
  • Co jest ważne przy dropshippingu opon?

23 styczeń 2023 4 minuty