O Grupie Goodyear

Amerykański producent, którego opony zapoczątkowały standard już na początku rozwoju F1. Przez długi czas natomiast stanowiły w głównej mierze wyposażenie bolidów wyścigowych tej formuły. Obecnie marka skupia się wokół nowoczesnych technologii, takich jak Goodyear Eagle 360 dopasowanych do pojazdów autonomicznych oraz typu Aero, które pozwolą na płynne lądowanie na drodze oraz wzbijanie się w powietrze. W aspekcie technicznym Goodyear jest jedną z najlepszych marek dostępnych na rynku.

 

Dla kierowców Goodyear przygotował w swojej ofercie produkty dostosowane zarówno do jazdy miejskiej, terenowej jak i po zróżnicowanym terenie. Goodyear co roku znajduje miejsce w niezależnych rankingach czasopism motoryzacyjnych, jak m.in. SportsCar, gdzie w 2019 otrzymał nagrodę Test Winner za zimowe opony, a także ogumienie całoroczne w ramach Auto Express Tyre Test w tym samym roku.

 

Obecnie Goodyear jest trzecim na świecie, pod względem wielkości koncernem produkującym opony. Produkty marki z segmentu premium wykorzystywane są zarówno w SUV’ach, jak i ciężarówkach. Koncern produkuje także opony na potrzeby przemysłu lotniczego, sportów motorowych, a także ciężkich maszyn przemysłowych. Oprócz tego kierowcy aut osobowych otrzymują dzięki niemu dostęp do dobrej klasy ogumienia zarówno na zimę, sezon letni, jak i cały rok.

Do grupy należą marki Goodyear, Debica, Fulda, Dunlop, Sava, Pneumant, Kelly, Diplomat. W Polsce funkcjonuje sieć Premio zrzeszając ponad 140 firm ( wulkanizacje, mechanicy, seriwsy oponiarskie ).EDI Wheel integracja

- dwustronna komunikacja pozwala na przekazywanie danych z różnych systemów informatycznych
- produkty ( automatyczne i cykliczne pobieranie danych, opisów, charakterystycznych parametrów, wszystkich lub wybrancych kategorii )

- stany magazynowe - aktualne informacje dotyczące ilości oraz dostępności produktów w ofercie
- ceny ( z możliwością zarządzania marżami i narzutami, wybiórczo na kategorie, grupy produktowe, konkretne marki bądź rozmiary


/ chcesz podłączyć inną integrację? napisz do nas

opisz która z podanych integracji Cię zainteresowała, skontaktuj się przez formularz, a nasi specjaliści przygotuję listę funkcjonalności tak aby najlepiej dostosować ją pod Twoje wymagania. Miłego dnia !

artykuły z bloga

EDI Wheel integracja z producentami opon

System EDI pozwala na wymianę danych na podstawie podobnej do działania poczty elektronicznej. Istotna w tym...
  • pobieranie danych od producentów
  • przesyłanie zamówień i pełna kontrola

24 listopad 2020 3 minuty

Tworzenie rabatów i narzutów w sklepie z oponami

Posiadając w ofercie setki produktów, z różnych kategorii i udostępniając je do sprzedaży za pośred...

  • Automatyczna zmiana cen asortymentu
  • Zarządzanie narzutami i rabatami w sklepie online

10 listopad 2022 4 minuty

Korzyści płynące z obustronnej integracji z Allegro

Przedsiębiorcy zajmujący się profesjonalną sprzedażą pragną zmaksymalizować swój zysk, trafiając ...

  • Synchronizacja stanów magazynowych
  • Automatyczne wznawianie ofert

18 sierpień 2022 3 minuty