O Grupie Pirelli

Piąty największy światowy koncern produkujący opony. Specjalizuje się przede wszystkim w wysokiej klasy oponach sportowych ( zwłaszcza do F1 oraz motocyklowych ), opony do samochodów osobowych oraz opony specjalistyczne dla branży rolniczej.

Nawet opony mogą mieć w sobie odrobinę włoskiej elegancji. W tym kontekście Pirelli to jeden z ciekawszych producentów dla segmentu premium. Należy zaznaczyć, że producent jest jednym z najdłużej działających na rynku. Od 1872 roku marka rozwijała się razem z postępem technologicznym w branży samochodowej. Obecna oferta stanowi więc wynik prawie 150 lat doświadczenia. Przekłada się to bezpośrednio na jakość, jak i rozbudowaną ofertę, która spełni oczekiwania zarówno kierowców pojazdów osobowych, jak i dostawczych. Nie zabraknie również ogumienia przeznaczonego dla samochodów terenowych z napędem na cztery kołach, jak i eleganckich SUV’ów do jazdy miejskiej.

 

Włoski koncern inwestuje w rozwój swoich możliwości. Dysponuje dzięki temu dysponuje zautomatyzowanymi, podwójnie testowanymi procesami produkcji z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów, a także zaawansowanymi technologiami, które wdraża w swoje opony. Specjaliści Pirelli nie starają się wyłącznie sprostać wymaganiom rynkowym, a tworzyć zupełnie nowe trendy. Dzięki temu posiadają w swoim asortymencie zindywidualizowaną ofertę, którą każdy kierowca może dostosować wedle własnych preferencji.

Do grupy należą marki Pirelli, Metzeler, Ceat i Courier. Opony marki Pirelli są wykorzystywane jako opony pierwszego montażu do nowych samochodów - przede wszystkim BMW, Audi, Jaguar, Maserati, Porsche, Volvo.

EDI Wheel integracja

- dwustronna komunikacja pozwala na przekazywanie danych z różnych systemów informatycznych
- produkty ( automatyczne i cykliczne pobieranie danych, opisów, charakterystycznych parametrów, wszystkich lub wybrancych kategorii )

- stany magazynowe - aktualne informacje dotyczące ilości oraz dostępności produktów w ofercie
- ceny ( z możliwością zarządzania marżami i narzutami, wybiórczo na kategorie, grupy produktowe, konkretne marki bądź rozmiary )

/ chcesz podłączyć inną integrację? napisz do nas

opisz która z podanych integracji Cię zainteresowała, skontaktuj się przez formularz, a nasi specjaliści przygotuję listę funkcjonalności tak aby najlepiej dostosować ją pod Twoje wymagania. Miłego dnia !

artykuły z bloga

Platforma e-commerce dla branży oponiarskiej

Szyta pod wymiar, z funkcjami dla najbardziej wymagających klientów, dopasowana do indywidualnych potrzeb...

  • dropshipping opon
  • oprogramowanie uszyte na miarę

05 styczeń 2021 3 minuty

Jak nowocześnie sprzedawać felgi i koła w sieci

Prowadząc sprzedaż opon, felg, kół i produktów pokrewnych najczęściej skupiamy się pierwszym z asor...

  • zarządzanie asortymentem felg
  • wyszukiwarka felg online

15 maj 2022 3 minuty

Korzyści płynące z obustronnej integracji z Allegro

Przedsiębiorcy zajmujący się profesjonalną sprzedażą pragną zmaksymalizować swój zysk, trafiając ...

  • Synchronizacja stanów magazynowych
  • Automatyczne wznawianie ofert

18 sierpień 2022 3 minuty