Poznaj
zalety.
naszego systemu
Zalety sprzedaży dropshippingowej

Droshipping to obecnie jeden z najczęściej wybieranych modeli biznesowych. Jego popularność wynika z minimalnego progu wejścia – wystarczy niewielka inwestycja na początku na stworzenie swojego sklepu internetowego i pełną automatyzację sprzedaży. Nie musisz szukać magazynu do przechowywania produktów jakie sprzedajesz. Prosto z hurtowni lub od producenta, z którymi zawarłeś umowę, trafiają prosto do klienta. To dlatego dropshipping opon i felg jest doskonałym pomysłem na samodzielny biznes lub rozwinięcie obecnego stacjonarnego.

Branża oponiarska to stabilna gałąź gospodarki, a do stworzenia sklepu i bezproblemowego zarządzania masz nas: Tires CMS – oprogramowanie do zarządzania sprzedażą opon i felg. Umożliwia integracje z hurtowniami, zewnętrznymi programami, API oraz systemami dystrybutorów i producentów. Teraz w prosty sposób i bez ryzyka sprzedawaj w Polsce i krajach UE, korzystając z magazynów zewnętrznych.

Czym jest dropshipping opon i felg?

Generalnie jest to model biznesowy, umożliwiający sprzedaż produktów znajdujących się w magazynach Twoich dostawców w bardzo prostej formule – w 4 krokach:

1. Ty umożliwiasz zakup (np. wystawiasz produkty w sklepie internetowym),
2. Klient kupuje,
3. Przekazujesz zamówienie dostawcy
4. Zamówienie zostaje dostarczone do klienta prosto z magazynu dostawcy/hurtownika.
Możliwość dostarczenia produktów bezpośrednio do klienta to szczególnie ważny aspekt w przypadku dropshippingu opon, ze względu na duże gabaryty towaru. Tym istotniejsza jest tu także pełna automatyzacja procesu sprzedaży. Koordynacja szczegółów w taki sposób, by nie tylko właściwy produkt trafiał do miejsca docelowego, ale by procesy biznesowe takie jak: w pełni automatyczne wystawianie produktów i przekazywanie zamówień dostawcom, obsługa klienta, generowanie etykiet czy przyjmowanie i rozliczanie płatności – przebiegały sprawnie i bez zakłóceń. To wszystko posiada nasze autorskie, stworzone od podstaw przez wieloletnich praktyków, oprogramowanie Tires CMS.

Od strony programistycznej dropshipping opon i felg polega na połączeniu systemów programistycznych zawierających wszelkie dane (między innymi stany magazynowe, ceny, opisy i zdjęcia) o produktach przy pomocy tzw. API. Oto, co dzięki temu zapewnia system:

CAŁKOWITA INTEGRACJA Z HURTOWNIAMI I DOSTAWCAMI

System TiresCMS ma możliwość integracji z największymi hurtowniami i producentami opon i felg w Polsce i Europie. Dzięki temu dostępny jest szeroki wybór produktów wielu uznanych marek, m.in. Pirelli, Dunlop, Continental, Bridgestone, Goodyear, AEZ, Alcar, Alutec, OZ i wielu innych. Istotną wartością jest także obecność w systemie marek dopiero wchodzących na rynek, a także posiadających w ofercie opony specjalistyczne np, przemysłowe, motocyklowe, budowlane, leśne czy do quadów. To zapewni Ci szeroki wachlarz możliwości w twoim sklepie: dobre ceny, oszczędność czasu, elastyczność i sprawną sprzedaż.

PEŁNA AUTOMATYZACJA

Oznacza to, że realizacja zamówień odbywa się automatycznie między naszym systemem, a systemem danego dostawcy. Ty nie musisz się tym zajmować – wszystkie procesy, począwszy od przyjęcia zamówienia, poprzez dostarczenie go hurtownikowi, wygenerowanie etykiety i rozliczenie płatności, przebiegają samoczynnie. Twój klient kupuje, płaci i gładko otrzymuje zamówione produkty, a ty zarabiasz, oszczędzając czas. Wykorzystasz go z pewnością w innych obszarach działania swojej firmy.

Jakie są główne korzyści z zastosowania systemu TiresCMS w modelu dropshippingowym?

 • NIE MUSISZ posiadać wielkich stanów magazynowych
 • PŁACISZ tylko wtedy, gdy płaci klient
 • Twoje transakcje przebiegają SZYBKO I BEZPIECZNIE
 • ZMNIEJSZONE koszty dostaw do klientów
 • brak weryfikacji ZWROTÓW
Zamówiony przez klienta towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynów Twojego dostawcy (może się on znajdować w Polsce lub na terenie któregoś z europejskich krajów) i dostarczany od razu do klienta. Rozliczasz się tylko za faktycznie kupiony towar. Serwery komunikują się ze sobą bezpośrednio, przez co zwiększa się ich przepustowość i szybkość działania. W nasze oprogramowanie wbudowane są integracje z systemami płatności – m.in. PayU, co gwarantuje bezpieczeństwo płatności online./ Zamawiam bezpłatną wycenę

Krótko opisz czego potrzebujesz, nasz specjalista zadzwoni do Ciebie i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.

artykuły z bloga

Wdrożenie systemu dla firmy Agrowiec

Już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad automatyzacją procesów sprzedażowych w swojej firmie? Ch...

 • case study
 • system dla firmy agrowiec

19 marzec 2021 3 minuty

Dlaczego warto wybrać rozwiązania dedykowane

Oprogramowanie szyte na miarę, to produkt idealnie dopasowany do twojego biznesu, dodatkowe wsparcie techn...

 • zalety z korzystania dedykowanego systemu
 • bezpieczeństwo serwisu i minimalizacja strat

14 styczeń 2021 3 minuty

10 Porad i 1 Zasada o sprzedaży opon przez dropshhiping

Dropshipping opon to popularny model biznesowy, w którym sprzedawca nie musi pos...

 • Jedna złota zasada sprzedaży online
 • Co jest ważne przy dropshippingu opon?

23 styczeń 2023 4 minuty