Dropshipping opon i felg

nowoczesny model sprzedaży


zautomatyzowane procesy zakupu i sprzedaży produktów
z magazynów Twoich dostawców

TiresCMS - dropshipping opon i felg


 

CZYM JEST DROPSHIPPING OPON ?

 


Jest to model sprzedaży umożliwiający sprzedaż produktów znajdujących się w magazynach Twoich dostawców. Polega to na połączeniu systemów programistycznych zawierających wszelkie dane ( między innymi stany magazynowe, ceny, opisy i zdjęcia ) o produktach przy pomocy tzw. API.

 

Nasz system TiresCMS ma integrację z 15 hurtowniami opon w Polsce i w Europie. Dzięki temu mozemy zaproponować szeroki wybór dostępnych opon ( na chwilę obecną w ofercie jest ok 30 tysięcy opon ) wielu uznanych marek min Pirelli, Dunlop, Continental, Bridgestone  czy GoodYear.

Istotną wartością jest także obecność w systemie marek dopiero wchodzących na rynek, a także posiadających w ofercie opony specjalistyczne np, motocyklowe, budowlane, leśne czy do quadów.

Realizacja zamówień odbywa się automatycznie między systemami ( naszym a danej hurtowni ) przy czym użytkownik końcowy nawet nie wie że takie procesy mają miejsce.
 

KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA SYSTEMU

 


Podstawową zaletą jest brak posiadania wielkich stanów magazynowych.
Dzieje się tak, gdyż zamówiony przez klienta towar jest wysyłany najczęściej bezpośrednio z magazynów Twojego dostawcy ( może się on znajdować w Polsce jak również na terenie któregoś z europejskich krajów).

Szybkość i bezpieczeństwo transakcji

- serwery komunikują się ze sobą bezpośrednio, przez co zwiększa się ich przepustowość i szybkość działania
- płatności online ( w oprogramowanie TiresCMS wbudowane są integracje z systemami płatności - min, PayU, ) gwarantuje to bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • Nad programem do zarządzania sprzedażą opon myślałem od jakiegoś czasu. W każdym programie czegoś mi brakowało, aż zainteresowałem się programem TiresCMS. Po kilku rozmowach ustaliliśmy czego dokładnie potrzebuję.
    Wulkanizacja, Tomek Kowalski
  • Prowadzę sprzedaż opon bieżnikowanych i felg, przede wszystkim przez Allegro. Od przejścia na program Tires CMS proces wystawiania aukcji zdecydowanie uległ poprawie - zwłaszcza żmudne przepisywanie danych oraz obsługa moich klientów. Wszystko jest łatwo dostępne w jednym panelu administracyjnym. Co dla mnie istotne ich pomoc techniczna stoi na wysokim poziomie.
    Krzysztof G.
  • Od kilku miesięcy używam oprogramowania Tires CMS ( wcześniej pracowaliśmy na kilku narzędziach różnych firm ). Ze zmiany jesteśmy bardzo zadowoleni - sprzedajemy szybciej i więcej. Takie samo zdanie mają moi klienci - opony są dobrze pokazane, łatwo je znaleść i dobrać do samochodu.
    Sprzedaż opon, Stanisław B.

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: