Dropshipping opon i felg


Dropshipping opon, felg i kół

to nowoczesny model sprzedaży


System TiresCMS pozwala zautomatyzować wszystkie procesy zakupu, sprzedaży i dostawy produktów
z magazynów zewnętrznych dostawców do Twoich odbiorców końcowych.

TiresCMS - dropshipping opon felg i kół


 

CZYM JEST DROPSHIPPING OPON i FELG ?

 


Generalnie jest to model sprzedaży umożliwiający sprzedaż produktów znajdujących się w magazynach Twoich dostawców. Polega to na połączeniu systemów programistycznych zawierających wszelkie dane ( między innymi stany magazynowe, ceny, opisy i zdjęcia ) o produktach przy pomocy tzw. API.

 

Nasz system TiresCMS ma integrację z największymi hurtowniami i producentami opon i felg w Polsce i Europie. Dzięki temu dostępny jest szeroki wybór produktów wielu uznanych marek min Pirelli, Dunlop, Continental, Bridgestone, GoodYear, AEZ, Alcar, Alutec, OZ i wielu innych.

Istotną wartością jest także obecność w systemie marek dopiero wchodzących na rynek, a także posiadających w ofercie opony specjalistyczne np, przemysłowe, motocyklowe, budowlane, leśne czy do quadów.

Realizacja zamówień odbywa się automatycznie między naszym systemem, a danego dostawcy przy czym użytkownik końcowy nawet nie wie że takie procesy mają miejsce. Pełna automatyzacja jest dostępna u niektórych z nich.

 

KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA SYSTEMU

 


Podstawową zaletą jest brak posiadania wielkich stanów magazynowych.
Dzieje się tak, gdyż zamówiony przez klienta towar jest wysyłany najczęściej bezpośrednio z magazynów Twojego dostawcy ( może się on znajdować w Polsce jak również na terenie któregoś z europejskich krajów).

Szybkość i bezpieczeństwo transakcji

- serwery komunikują się ze sobą bezpośrednio, przez co zwiększa się ich przepustowość i szybkość działania
- płatności online ( w oprogramowanie TiresCMS wbudowane są integracje z systemami płatności - min, PayU, ) gwarantuje to bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

Sklep online


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Polityka prywatności. Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: