Kompleksowe wdrożenia oprogramowania

dla branży oponiarskiej


aplikacja jest systematycznie rozwijana o dodatkowe funkcjonalności,
równocześnie cały czas obserwujemy aktualne trendy i potrzeby branży oponiarskiej 

EWOLUCJA OPROGRAMOWANIA W TWOJEJ FIRMIETiresCMS jest wyspecjalizowanym systemem informatycznym stworzonym i dostosowanym dla rynku i branży oponiarskiej.

Celem jest wspomaganie w podnoszeniu efektywności pracy przedsiębiorstwa, poprzez dedykowane oprogramowanie, które cały czas dostosowuje się do aktualnych trendów i potrzeb. Oznacza to w praktyce tworzenie specyficznych funkcji na zlecenie i według wytycznych docelowego użytkownika programu ( większość gotowych rozwiązań IT dostępnych na rynku bardzo często ich nie posiada ) z uwzględnieniem zasad i warunków panujących w branży opon.

Naszym atutem jest również elektroniczna wymiana danych praktycznie z każdą zewnętrzną aplikacją, niezależnie od branży w jakiej pracuje. Mamy tutaj na myśli przede wszystkim systemy logistyczno-magazynowe, aplikacje e-commerce, czy programy księgowo-fakturowe. Ma to ogromne znaczenie podczas pracy z nimi usprawniając codzienną pracę.


 

ZALETY WDROŻENIA DEDYKOWANEGO SYSTEMU ITPraktyczna wiedza co Ci da wprowadzenie naszego oprogramowania:

- dostęp do liderów w sprzedaży online ( serwisy aukcyjne ) 
- optymalizacja cen na wszystkie produkty w ofercie ( system sam analizuje ceny u dostawców i wystawia najkorzystniejszą ) 
- możliwość wystawiania ofert na hurtowych platformach sprzedażowych
- porównywanie i dostosowywanie cen do cen konkurencji 
- szybkość we wprowadzaniu aktualizacji na zmiany i nowości
- praktyczne wykorzystanie oprogramowania ( Twój system zawiera rzeczy tylko których potrzebujesz )
- zautomatyzowanie procesów realizacji zamówień 
- dodatkowe oferty opon specjalistycznych ( rolne, motocyklowe, ciężarowe itp )


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • Nad programem do zarządzania sprzedażą opon myślałem od jakiegoś czasu. W każdym programie czegoś mi brakowało, aż zainteresowałem się programem TiresCMS. Po kilku rozmowach ustaliliśmy czego dokładnie potrzebuję.
    Wulkanizacja, Tomek Kowalski
  • Prowadzę sprzedaż opon bieżnikowanych i felg, przede wszystkim przez Allegro. Od przejścia na program Tires CMS proces wystawiania aukcji zdecydowanie uległ poprawie - zwłaszcza żmudne przepisywanie danych oraz obsługa moich klientów. Wszystko jest łatwo dostępne w jednym panelu administracyjnym. Co dla mnie istotne ich pomoc techniczna stoi na wysokim poziomie.
    Krzysztof G.
  • Od kilku miesięcy używam oprogramowania Tires CMS ( wcześniej pracowaliśmy na kilku narzędziach różnych firm ). Ze zmiany jesteśmy bardzo zadowoleni - sprzedajemy szybciej i więcej. Takie samo zdanie mają moi klienci - opony są dobrze pokazane, łatwo je znaleść i dobrać do samochodu.
    Sprzedaż opon, Stanisław B.

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: