Wiedza
kluczem.
do Twojego sukcesu
Na łamach naszych blogów dzielimy się z Wami naszą specjalistyczną wiedzą i bogatym doświadczeniem z codziennej pracy. Przekazujemy także interesujące rozwiązania know-how z zakresu zarządzania sprzedażą opon online w połączeniu z dobrymi praktykami biznesowymi.

Inteligentna wyszukiwarka opon

05 październik 2020, przeczytasz w 3 minuty

Sprzedaż, produkcja oraz dystrybucja towarów wymaga zastosowania odpowiedniego oprogramowania, które pozwoli na sprawne zarządzanie własnością firmy. Przedsiębiorcy zajmujący się produkcją szerokiego spektrum felg i opon, a także dystrybutorzy opon korzystają z szeregu narzędzi optymalizujących podstawowe aspekty funkcjonowania działalności. Z podobny rozwiązań korzystają nawet mniejsze sklepy internetowe. Dlaczego?

Jak prawidłowo wyszukiwać opony

Przy obecnej ilości zleceń, klientów, a także części, nie jest możliwe sprawne prowadzenie przedsiębiorstwa bez np. odpowiedniego CMS’a oraz wyszukiwarki. Dla przykładu, jeśli sklep bądź producent posiada w swojej ofercie opony, felgi i koła w praktycznie wszystkich rozmiarach i typach, przeznaczonych do różnego rodzaju pojazdów, to ilość zmiennych i możliwości nie jest możliwa do opanowania bez dedykowanego systemu, który zbierze te dane i przedstawi je w odpowiedniej formie zarówno klientom, jak i pracownikom.

Czy istnieje w takim razie jedno skuteczne rozwiązanie?
Odpowiedź na wyżej postawione pytanie brzmi nie. Jednak nie oznacza to, że nie istnieje takie, z którego można korzystać w prosty sposób. Rozwiązaniem będzie postawienie wielomodułowego systemu, który będzie zajmował się każdym pojedynczym elementem związanym z funkcjonowaniem firmy. W tym aspekcie TiresCMS prezentuje skuteczne narzędzie, które ułatwia handel w każdym kanale stacjonarnym lub internetowym.

Stosowanie filtrów w wyszukiwarce opon

Wyszukiwarka opon to jeden z elementów składowych nowoczesnych systemów, które znacznie upraszczają integrację wewnętrzną. Pozwala ona przypisać odpowiednie produkty do każdej kategorii produktowej. Zapewnia również o wiele bardziej swobodne zarządzanie sprzedażą  i całym asortymentem w zaledwie jednym panelu. Ponadto jest także wygodniejsza pod kątem klienta danego sklepu internetowego, który może szybciej znaleźć interesujący go modelu podając elementy jego specyfikacji.

Filtry można oprzeć na cechach charakterystycznych, takich jak: W aspekcie podstawowym przedział cenowy, rozmiar, producent, bieżnik, indeksy, sezon. Natomiast wyszukiwanie szczegółowe polega na oznaczaniu homologacji, TT/TL, wzmocnienia, rantów, rodzaju osi, ilości płócien czy budowie samej opony. Możliwości ustawiania filtrów mamy naprawdę dużo.

TiresCMS to nie tylko wyszukiwarka opon, ale dobrze wyposażony pakiet oprogramowania zaprojektowanego od podstaw dla branży opon. Wspomaga zarządzanie hurtową i detaliczną sprzedażą w ramach rynków konsumenckich, nadzorem nad faktycznym stanem magazynów, a także regularnymi aktualizacjami cen.

Jakie korzyści daje odpowiednia wyszukiwarka opon ?

Prowadzenie działalności nastawionej na hurtową sprzedaż nie jest możliwe bez systemu, który będzie monitorował towar dostępny na magazynie, produkty znajdujące się w transporcie, umożliwiał proste wyszukanie opon, felg i kół dostępnych w ofercie. Inteligentna wyszukiwarka opon jest niezwykle istotnym elementem, który stanowi obecnie podstawę każdego serwisu bądź sklepu internetowego. Bardzo ważne jest w tym aspekcie skonfigurowanie wyszukiwarki pod ofertę kompletów opon z felgami w dowolnych konfiguracjach, a także w gotowych specyfikacjach bieżnikowanych z felgami bądź bez. Dodatkowo można także określić dowolne parametry wyszukiwarki po stronie użytkownika.

TiresCMS to rozwiązanie dedykowane pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Pozwala na łatwe zarządzanie wszystkimi produktami, a także zwiększenie asortymentu w ofercie w sposób zorganizowany.  Wyszukiwarki dopasowane do asortymentu są korzystne zarówno dla pracowników, jak i klientów. Jeśli osoba zainteresowana zakupem części nie znajdzie prostego sposobu na przefiltrowanie oferty, to najczęściej zrezygnuje ona z inwestycji i skorzysta z usług innego serwisu.

Ponadto wyszukiwarka opon w TiresCMS zapewnia skuteczne katalogowanie opon wedle specyfikacji, w tym modeli przemysłowych, rolnych i leśnych.

przeczytaj podobne artykuły

Dlaczego warto wybrać rozwiązania dedykowane

Oprogramowanie szyte na miarę, to produkt idealnie dopasowany do twojego biznesu, dodatkowe wsparcie techn...

  • zalety z korzystania dedykowanego systemu
  • bezpieczeństwo serwisu i minimalizacja strat

14 styczeń 2021 3 minuty

/ Uwagi, pytania, a może sugestie ? wyślij maila

Nasz zespół po zapoznaniu się z Twoim problemem doradzi najkorzystniejsze rozwiązanie.