Etykiety i zarządzanie magazynem

Etykiety Automotive

i Zarządzanie magazynem ( WMS )


System TiresCMS umożliwia ustalanie miejsca w magazynie dla każdego produktu,
drukowanie definiowanych etykiet, współpracuje również z czytnikami kodów kreskowych.


TiresCMS - Etykiety do opon felg i kół magazyn WMS


SAMOPRZYLEPNE ETYKIETY DO OPON I FELG

Drukowanie etykiet dla branży oponiarskiej wymaga odpowiednio trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, wszelkiego rodzaju zabrudzenia ( smary, tłuszcze ) czy różną powierzchnię aplikacji ( powierzchnie porowate, zakrzywione, guma ).

System TiresCMS jest dostosowany do druku specjalistycznych etykiet / nalepek na opony i felg z gwarancją trwałości nawet podczas długtrwałego przechowywania.

WMS - STANY MAGAZYNOWE I OZNACZANIE POZYCJI

Produkt nowy lub używany winien być odpowiednio oznaczony i przypisany do konkretnego miejsca w magazynie. System TiresCMS pozwala zarządzać ruchem i obrotem produktów w magazynie w sposób intuicyjny i dopasowany do indywidualnych wymagań.

Sklep online


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Polityka prywatności. Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: