Etykiety Automotive

i Zarządzanie magazynem ( WMS )


podstawa nowoczesnego przedsiębiorstwa
SAMOPRZYLEPNE ETYKIETY DO OPON I FELG

Drukowanie etykiet dla branży oponiarskiej wymaga odpowiednio trwałych materiałów odpornych na warunki atmosferyczne, wszelkiego rodzaju zabrudzenia ( smary, tłuszcze ) czy różną powierzchnię aplikacji ( powierzchnie porowate, zakrzywione, guma ).

System TiresCMS jest dostosowany do druku specjalistycznych etykiet / nalepek na opony i felg z gwarancją trwałości nawet podczas długtrwałego przechowywania.

WMS - STANY MAGAZYNOWE I OZNACZANIE POZYCJI

Produkt nowy lub używany winien być odpowiednio oznaczony i przypisany do konkretnego miejsca w magazynie. System TiresCMS pozwala zarządzać ruchem i obrotem produktów w magazynie w sposób intuicyjny i dopasowany do indywidualnych wymagań.

Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • Nad programem do zarządzania sprzedażą opon myślałem od jakiegoś czasu. W każdym programie czegoś mi brakowało, aż zainteresowałem się programem TiresCMS. Po kilku rozmowach ustaliliśmy czego dokładnie potrzebuję.
    Wulkanizacja, Tomek Kowalski
  • Prowadzę sprzedaż opon bieżnikowanych i felg, przede wszystkim przez Allegro. Od przejścia na program Tires CMS proces wystawiania aukcji zdecydowanie uległ poprawie - zwłaszcza żmudne przepisywanie danych oraz obsługa moich klientów. Wszystko jest łatwo dostępne w jednym panelu administracyjnym. Co dla mnie istotne ich pomoc techniczna stoi na wysokim poziomie.
    Krzysztof G.
  • Od kilku miesięcy używam oprogramowania Tires CMS ( wcześniej pracowaliśmy na kilku narzędziach różnych firm ). Ze zmiany jesteśmy bardzo zadowoleni - sprzedajemy szybciej i więcej. Takie samo zdanie mają moi klienci - opony są dobrze pokazane, łatwo je znaleść i dobrać do samochodu.
    Sprzedaż opon, Stanisław B.

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: