Dodatkowe funkcjonalności


Dodatkowe funkcje usprawniają
codzienną pracę z systemem

 

DODATKOWE MODUŁY

TiresCMS mozna rozbudowywać w dowolnym momencie działania systemu, a kolejne moduły zdecydowanie ergonomię i szybkość w zarządzaniu firmą.

Moduł Pakowacz pozwala zarządzać końcowym etapem zamówienia, cały czas nadzorując i dbając o poprawne kompletowanie towaru.
Każdy kolejny krok jest możliwy dopiero po poprawnym zeskanowaniu produktu.

Dzięki temu modułowi bardzo dobrze będzie można logować ( zapisywać w plikach / logach ) cały proces pobierania, pakowania zamówienia, skanowania produktów, generowania etykiet – czarno na białym będzie widać co kto zrobił i w jakim przedziale czasowym

W ten sposób eliminujemy kosztowne i czasochłonne pomyłki pracowników.Moduł - System logów użytkowników
umożliwia śledzenie każdej aktywności użytkowników. System zapisuje podstawowe działania użytkowników w postaci CO | KTO | DZIAŁANIE| KIEDY dla kluczowych elementów systemu:
- zamówienia ( złożenie zamówienia, zmiana statusu zamówienia, wygenerowanie etykiety przewozowej )
- magazyn (dodanie stanu magazynowego, zejście ze stanu  magazynowego
- ustalanie cen produktów (zmiana ceny produktu przez administratora systemu)

W wersji rozszerzonej możemy również zapisywać dane o administratorach
- zalogowanie,
- otwarcie produktu, zamówienia, strony, podstrony
- zapisanie produktu,zamówienia po edycji itd

Budowa systemu pozwala na monitorowanie dowolnej aktywności użytkowników.

Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: