Sklep online z oponami


Dodatkowe funkcje usprawniają
codzienną pracę z systemem

 

WYSZUKIWARKA OPON NA STRONIE

Dla każdej kategorii produktowej ( opony samochodowe, motocyklowe, leśne, przemysłowe, lesne, OTR, quadowe etc ), możemy określić dowolne parametry wyszukiwarki po stronie użytkownika. 
Dostępne będą również cechy charakterystyczne dla każdego typu opony, podstawowe takie jak
- rozmiar,
- producent,
- bieżnik,
- indeksy,
- sezon
czy dokładniejsze dane
- homologacja,
- TT/TL, wzmocnienia, ranty
- oś ( tylma, przednia czy naczepowa )
- ilość płócien,
- w zależności od ceny ( budżetowa, medium lub premium )
- budowa opony (diagonala, radialna),

Bardzo istotna jest również możliwość skonfigurowanie wyszukiwarki pod ofertę kompletów opon z felgami ( w dowolnych konfiguracjach ) , a także bieżnikowanych ( z felgami lub bez ).


PROJEKT SZATY GRAFICZNEJ

Projekt szaty graficznej tworzymy zawsze według wytycznych po wstępnie przeprowadzonej analizie / rozmowie bierzemy pod uwagę wszelkie informacje dotyczące kolorystyki, układu menu, najważniejszych elementów graficznych. Zawsze staramy się podpowiadać możliwe rowiązania, mogące uatrakcyjnić wygląd i dostępność sklepu, co przełoży się na zwiększenie sprzedaży.

Pracując nad przygotowaniem  szaty graficznej sklepu, tworzymy podstawowe makiety

- strony głównej ( nagłówek, banery, sekcję produktową, informacje o rabatach / promocjach, stopkę )
- wyszukiwarki produktów ( dopasowana do preferencji i targetu użytkownika końcowego )
- szczegóły produktu ( opis, zdjęcia, dodatkowe informacje, inne polecane z kategorii ),
- podstrony i strony kontaktowej ( formularze kontaktowe, interaktywne mapy )
- wygląd koszyka ( przedstawiamy każdy krok po kolei )

 JEDEN PANEL ADMINISTRACYJNY

 

Sklep online od razu jest zintegrowany z systemem bazowym TiresCMS, co w wygodny i przejrzysty sposób pozwala nim zarządzać. W jednym miejscu mamy dostęp do edycji i zarządzanie produktami, rabatami, a także całym procesem sprzedaży. Integrując również allegro czy inne serwisy ogłoszeniowe / aukcyjne cały proces sprzedaży, obsługi klientów odbywa się także w tym miejscu.

SEO

Zastosowane są tutaj również udogodnienia do pozycjonowania - automatyczne budowanie metatagów i linków produktów, mapa sklepu, integracja z social media czy dodawanie opisów w tytułach.

Tworzenie schematów metatagów dla kategorii i produktów w oparciu o dowolne cechy produktu czy kategorii np: producent, nazwa bieżnika, rozmiar, sezon, typ (osobowa, ciężarowa, przemysłowa itd), cena, indeks prędkości, nośności itd – wszystkie parametry można użyć jako zmienne w opisie tytułu, opisie, słowach kluczowych, nagłówkach

Dodatkowo sklep online z oponami jest dopasowany do RWD - wyświetla się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych - tabletach lub smartfonach.

BAZA ZDJĘĆ OPON

Do każdego sklepu / systemu oferujemy zakup bazy zdjęć opon wraz z aktualizacją. Zdjęcia są dopasowane do szaty graficznej, z logotypem Twojej firmy, każdorazowo istnieje możliwość ustawienia dowolnego tła zdjęcia. W bazie znajdują się opony przemysłowe, lesne, rolnicze, samochodowe, motocyklowe oraz felgi.


Sklep online


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Polityka prywatności. Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: