Detaliczne serwisy sprzedażowe - B2C


Detaliczne serwisy sprzedażowe - B2C
aukcje i serwisy ogłoszeniowe

 


System TiresCMS poprzez integrację z najpopularniejszymi serwisami aukcyjnymi w Polsce i krajach UE,
daje teraz możliwość rozszerzenia sprzedaży i dotarcie do większej grupy odbiorców detalicznych.

TiresCMS - detaliczna sprzedaż opon felg i kół B2C


 

WYSTAWIANIE OFERT OPON NA AUKCJACH ON-LINEDostępna jest integracja z największymi platformami detalicznej sprzedaży opon, felg i akcesoriów motoryzacyjnych min, Allegro, eBay oraz serwisami ogłoszeniowymi OLX, sprzedajemy.pl czy OtoMoto.


Dostęp do nich przekłada się przede wszystkim na rozszerzenie swojej oferty o dodatkowe, nowoczesne produkty, na zwiększenie skali sprzedaży i obrotu, a także na zautomatyzowania procesów zamówień, dostaw i reklamacji.

Większość zamówień jest realizowana przez zintegrowane API, umożliwiające użytkownikowi śledzenie procesu zakupowego ( składanie zamówienia, fakturowanie i dostawa ).

System pozwala na powiększenie asortymentu o sprzedaż felg, akumulatorów, czujników TPMS, a także dodatkowych akcesoriów motoryzacyjnych.

 

FUNKCJE PANELA ADMINISTRACYJNEGOZarządzanie aukcjami serwisów zewnętrznych dostępne jest w jednym miejscu w panelu administracyjnym systemu Tires CMS.

Pozwala on między innymi na 
- dwustronnę wymianę danych ( zamówień, reklamacji, płatności, logistyka czy dostaw)
- przygotowanie wielu szablonów aukcji wg, danej grupy produktowej ( inne dla opon nowych, bieżnikowanych czy felg )
- automatyczne zamykanie i wznawianie aukcji, dzięki informacjom o stanach magazynowych
- konfigurowanie wielu cenników dostaw, przy różnych cenach produktów, ich wadze czy objętności
- łączenie zamówień z różnych aukcji
- wybór dostępnych opcji dostaw ( firmy kurierskie ) oraz płatności ( przelew, online, pobranie )
- dopasowanie zakresu cen do ofert konkurencji

Sklep online


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Polityka prywatności. Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: