Detaliczne serwisy

sprzedażowe - B2C


poprzez integrację oprogramowania z najpopularniejszymi serwisami aukcyjnymi
otrzymujecie Państwo możliwość rozszerzenia sprzedaży o dodatkowe kanały 

WYSTAWIANIE OFERT OPON NA AUKCJACH ON-LINEDostępna jest integracja z największymi platformami detalicznej sprzedaży opon, felg i akcesoriów motoryzacyjnych min, Allegro, Amazon, eBay, Ceneo, Nokaut, Skąpiec


Dostęp do nich przekłada się przede wszystkim na rozszerzenie swojej oferty o dodatkowe, nowoczesne produkty, na zwiększenie skali sprzedaży i obrotu, a także na zautomatyzowania procesów zamówień, dostaw i reklamacji.

Większość zamówień jest realizowana przez zintegrowane API, umożliwiające użytkownikowi śledzenie procesu zakupowego ( składanie zamówienia, fakturowanie i dostawa ).

System pozwala na powiększenie asortymentu o sprzedaż felg, akumulatorów, czujników TPMS, a także dodatkowych akcesoriów motoryzacyjnych.

 

FUNKCJE PANELA ADMINISTRACYJNEGOZarządzanie aukcjami serwisów zewnętrznych dostępne jest w jednym miejscu w panelu administracyjnym systemu Tires CMS.

Pozwala on między innymi na 
- dwustronnę wymianę danych ( zamówień, reklamacji, płatności, logistyka czy dostaw)
- przygotowanie wielu szablonów aukcji wg, danej grupy produktowej ( inne dla opon nowych, bieżnikowanych czy felg )
- automatyczne zamykanie i wznawianie aukcji 
- konfigurowanie wielu cenników dostaw, przy różnych cenach produktów, ich wadze czy objętności
- łączenie zamówień z różnych aukcji
- wybór dostępnych opcji dostaw ( paczkomaty, firmy kurierskie, Poczta Polska ) oraz płatności ( przelew, online, pobranie )
- dopasowanie zakresu cen do ofert konkurencji

Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • Nad programem do zarządzania sprzedażą opon myślałem od jakiegoś czasu. W każdym programie czegoś mi brakowało, aż zainteresowałem się programem TiresCMS. Po kilku rozmowach ustaliliśmy czego dokładnie potrzebuję.
    Wulkanizacja, Tomek Kowalski
  • Prowadzę sprzedaż opon bieżnikowanych i felg, przede wszystkim przez Allegro. Od przejścia na program Tires CMS proces wystawiania aukcji zdecydowanie uległ poprawie - zwłaszcza żmudne przepisywanie danych oraz obsługa moich klientów. Wszystko jest łatwo dostępne w jednym panelu administracyjnym. Co dla mnie istotne ich pomoc techniczna stoi na wysokim poziomie.
    Krzysztof G.
  • Od kilku miesięcy używam oprogramowania Tires CMS ( wcześniej pracowaliśmy na kilku narzędziach różnych firm ). Ze zmiany jesteśmy bardzo zadowoleni - sprzedajemy szybciej i więcej. Takie samo zdanie mają moi klienci - opony są dobrze pokazane, łatwo je znaleść i dobrać do samochodu.
    Sprzedaż opon, Stanisław B.

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: