Hurtowe platformy

sprzedażowe opon - B2B


umożliwiamy stały dostęp oraz zarządzanie sprzedażą do nieograniczonej liczby
kontrahentów, dostawców i klientów poprzez 

HURTOWA SPRZEDAŻ OPON I FELG

 


System TiresCMS jest zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie zwiększać potencjał sprzedaży i rozwoju na rynku B2B. Nasze oprogramowanie łączy producentów, hurtowników i dostawców, tworząc w ten sposób łańcuch dostaw, który można rozbudowywać bez końca. 

Zaimplementowane integracje pozwalają na swobodną wymianę danych, ( w tym zamówień, sposobów dostaw czy płatności)  oraz przeprowadzanie transakcji w sposób automatyczny i bezpieczny wraz z ich śledzeniem bezpośredniu w panelu administracyjnym.

Taka forma sprzedaży pozwala w znacznym stopniu zmniejszyć koszty magazynowania opon, zautomatyzować sam proces sprzedaży i wyeliminować część kontaktu z klientem ( osoby kupujące wiedzą co chcą )

System umożliwia hurtową sprzedaż opon i felg dla podmiotów związanych z branżą oponiarską min. na Tyre24, PlatformaOpon.pl, Hurtopon.pl

 

ZARZĄDZANIE DANYMI

 


W panelu administracyjnym systemu istnieje możliwość zdefiniowania i edycji wielu czynników, wpływających na sprzedaż, min:

- ceny zakupu i sprzedaży ( w tym upusty, prowizje i narzuty, osobne  dla grup produktów, dostawców i marek )
- wystawiania faktur i zamówień ( oprócz autmatycznych można to również robić ręcznie ), wraz z różnymi stawkami VAT, kosztami dostaw
- zarządzanie w jednym miejscu zamówieniami z platform sprzedażowych, serwisów aukcyjnych 
- edycji i filtrowania produków wg wybranych parametrów ( cen, dostawców, sezonu, bieżnika, szerokości, marki, przeznaczenia i wielu innych )
- listowanie uzytkowników wraz z przyporządkowaniem ich do grup cenowych

PAMIĘTAJ

Każdorazowo system TiresCMS jest tworzony pod konkretne wymagania - zawsze dostajecie Państwo system dedykowany dla Waszej firmy.

 


---------------------------------------------------------------------------------------
ZAMÓW DOSTĘP DO
PANELA DEMONSTRACYJNEGO
Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • Nad programem do zarządzania sprzedażą opon myślałem od jakiegoś czasu. W każdym programie czegoś mi brakowało, aż zainteresowałem się programem TiresCMS. Po kilku rozmowach ustaliliśmy czego dokładnie potrzebuję.
    Wulkanizacja, Tomek Kowalski
  • Prowadzę sprzedaż opon bieżnikowanych i felg, przede wszystkim przez Allegro. Od przejścia na program Tires CMS proces wystawiania aukcji zdecydowanie uległ poprawie - zwłaszcza żmudne przepisywanie danych oraz obsługa moich klientów. Wszystko jest łatwo dostępne w jednym panelu administracyjnym. Co dla mnie istotne ich pomoc techniczna stoi na wysokim poziomie.
    Krzysztof G.
  • Od kilku miesięcy używam oprogramowania Tires CMS ( wcześniej pracowaliśmy na kilku narzędziach różnych firm ). Ze zmiany jesteśmy bardzo zadowoleni - sprzedajemy szybciej i więcej. Takie samo zdanie mają moi klienci - opony są dobrze pokazane, łatwo je znaleść i dobrać do samochodu.
    Sprzedaż opon, Stanisław B.

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: