Branżowe platformy sprzedażowe - B2B


Hurtowe platformy sprzedażowe
opon, felg i kół - B2B


System TiresCMS umożliwia stały dostęp oraz zarządzanie sprzedażą do nieograniczonej liczby kontrahentów,
dostawców, hurtowni i producentów poprzez innowacyjne oprogramowanie zbudowane dla branży opon.

TiresCMS - hurtowe platformy opon felg i kół B2B


 

HURTOWA SPRZEDAŻ OPON I FELG

 


System TiresCMS jest zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie zwiększać potencjał sprzedaży i rozwoju na rynku B2B. Nasze oprogramowanie łączy producentów, hurtowników i dostawców, tworząc w ten sposób łańcuch dostaw, który można rozbudowywać bez końca. 

Zaimplementowane integracje pozwalają na swobodną wymianę danych, ( w tym zamówień, sposobów dostaw czy płatności)  oraz przeprowadzanie transakcji w sposób automatyczny i bezpieczny wraz z ich śledzeniem bezpośredniu w panelu administracyjnym.

Taka forma sprzedaży pozwala w znacznym stopniu zmniejszyć koszty magazynowania opon, zautomatyzować sam proces sprzedaży i wyeliminować część kontaktu z klientem ( osoby kupujące wiedzą co chcą )

System umożliwia hurtową sprzedaż opon i felg dla podmiotów związanych z branżą oponiarską min. na Tyre24, PlatformaOpon.pl, Hurtopon.pl

OPONY DLA PRZEMYSŁU I ROLNICTWA

Specyfika sprzedaży dużych gabarytowo i wago opon przemysłowych, leśnych i innych polega na prawidłowym naliczaniu kosztów transportu do Klienta.
Dobre rozeznanie i przygotowanie wartości i cech wysyłanych opon pozwala naszemu systemowi dostosować parametry i określić prawidłowy koszt dostawy.

 

ZARZĄDZANIE DANYMI

 


W panelu administracyjnym systemu istnieje możliwość zdefiniowania i edycji wielu czynników, wpływających na sprzedaż, min:

- ceny zakupu i sprzedaży ( w tym upusty, prowizje i narzuty, osobne  dla grup produktów, dostawców i marek )
- wystawiania faktur i zamówień ( oprócz autmatycznych można to również robić ręcznie ), wraz z różnymi stawkami VAT, kosztami dostaw
- zarządzanie w jednym miejscu zamówieniami z platform sprzedażowych, serwisów aukcyjnych 
- edycji i filtrowania produków wg wybranych parametrów ( cen, dostawców, sezonu, bieżnika, szerokości, marki, przeznaczenia i wielu innych )
- listowanie uzytkowników wraz z przyporządkowaniem ich do grup cenowych
- system dba o zgodność stanów magazynowych przez cały czas

PAMIĘTAJ

Każdorazowo system TiresCMS jest tworzony pod konkretne wymagania - zawsze dostajecie Państwo system dedykowany dla Waszej firmy.

 


---------------------------------------------------------------------------------------
ZAMÓW DOSTĘP DO
PANELA DEMONSTRACYJNEGO
Sklep online


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Polityka prywatności. Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: