Pełen artykuł w formacie PDF


Świat Opon wydanie jesienne 2020 - PDFDla wszystkich sprzedawców opon i felg

- oprogramowanie szyte na miarę

ROZMAWIALI : Mirosław Giecewicz, Piotr Szponar, Paweł Andrejew, Przemysław Andrejew / FOTO / TTF Sp. z o.o. M. Giecewicz

Dziesięć razy więcej obsłużonych transakcji w tym samym czasie w porównaniu z metodami tradycyjnymi. Takie korzyści , jeśli wierzyć autorom, daje oprogramowanie do hurtowej i detalicznej sprzedaży opon i felg – TiresCMS. Stworzone przez niewielką firmę z Łodzi rozwiązanie zdobywa klientów w Polsce i za granicą.
I to oni informują o dużych usprawnieniach w codziennej pracy.


To nowe na rynku rozwiązanie, ale stworzone przez ludzi, którzy oprogramowaniem komputerowym zajmują się od blisko 15 lat. – Nasz program sprawdzi się w każdej firmie związanej z branżą oponiarską, które obracają setkami i tysiącami opon miesięcznie – podkreśla Paweł Andrejew, prezes firmy TTF z Łodzi. Program TiresCMS pozwala na zintegrowanie w jednym miejscu wszystkich dostawców, z którymi współpracuje firma.

– Po każdym otrzymanym zamówieniu nasi klienci, jeszcze przed wdrożeniem, musieli przeszukiwać platformy poszczególnych dostawców. Tutaj automatyzujemy procesy sprzedażowe. Nasz program porządkuje ofertę wielu dostawców, a użytkownik otrzymuje aktualną informację o dostępności, stanach magazynowych i cenie danych produktów. Istotnym elementem tego systemu jest obsługa wszystkich typów opon, niezależnie czy są nowe, używane czy bieżnikowane, osobowe, przemysłowe, ciężarowe, motocyklowe lub rolnicze. Nie ma znaczenia także ich przeznaczenie czy rozmiar – opowiada nasz rozmówca.

Oprogramowanie ułatwia jednak nie tylko zakup opon czy felg, ale także pomaga zarządzać ich dalszą sprzedażą. Można je zintegrować z popularnymi serwisami aukcyjnymi, ogłoszeniowymi, portalami branżowymi czy własnym sklepem internetowym.

Producent oprogramowania informuje o imponujących możliwościach. Użytkownik może podłączyć do 100 dostawców, obsługiwać 100 tysięcy pozycji jednocześnie, może obsługiwać do 5 tysięcy zamówień dziennie. – Nasi obecni klienci sami opowiadają, że aplikacja wpłynęła realnie na rozwój ich firm.

Część klientów nigdy nie pracowała wcześniej na tej klasy oprogramowaniu, teraz mają wszystko usystematyzowane. Łatwiej jest zarządzać procesem sprzedaży i magazynem, łatwiej jest planować. Wszystko jest ukazane w bardzo czytelny sposób – dodaje Paweł Andrejew. Otwierają się bowiem nowe możliwości, takie jak sprzedaż w modelu dropshipping. To sprzedaż dowolnych produktów, które znajdują się w magazynach  dostawców i są przez nich wysyłane bezpośrednio do klienta końcowego. Podstawą takiej działalności jest właśnie zakup odpowiedniego oprogramowania.

Wygląd głównej strony panela administracyjnego TiresCMS

Wygląd głównej strony panelu administracyjnego


Przykładowy zrzut ekranu do zarządzania sprzedażą

Przykładowy zrzut ekranu do zarządzania sprzedażą


TiresCMS obsługuje również czytniki kodów kreskowych, wszak jest to nieodłączny element modułu magazynowego. Odczytywanie danych z wydrukowanej w systemie etykiety, pozwala na szybkie przyjęcie towaru, poprawne skompletowanie zamówienia czy rzetelne przeprowadzenie remanentu. Autorzy rozwiązania podkreślają, że system bez problemu zintegruje się z platformami obecnych dostawców. Warta uwagi jest też możliwość integracji z wykorzystywanymi w firmie programami fakturowo-magazynowymi.

Program jest dostępny za jednorazową opłatą. Nie ma abonamentu, ale użytkownicy mogą liczyć na stałe wsparcie techniczne. Przez pierwsze dwa lata jest ono bezpłatne. Licencja na program jest wieczysta.

– Nasz program cały czas się rozwija. Jest zawsze dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, nieraz bardzo nietypowych. Cały czas monitorujemy rynek branżowy, co przekłada się na cykliczne dodawanie nowych modułów. Koszt wdrożenia oprogramowania TiresCMS uzależniony jest od zastosowanych funkcjonalności, co ważne – zawsze słuchamy, czego oczekują nasi klienci, tak aby doradzić najbardziej korzystne dla nich rozwiązanie – opowiadają przedstawiciele firmy.

System jest dostosowany do obsługi wielu wersji językowych i walut. Można go zintegrować z serwisami sprzedażowymi i dostawcami z krajów UE. Rozbudowany panel administracyjny wbrew pozorom jest prosty w obsłudze. Kraje sprzedaży, ceny, marże i koszty dostaw są konfigurowane i zarządzane w jednym miejscu. Program jest już wdrożony w kilku firmach. To gotowy produkt, co nie zmienia faktu, że jest też cały czas rozwijany i ulepszany. Modernizacje wprowadzane są także u klientów, którzy z systemu już korzystają.

– Teraz czas na promocję i rozmowy z klientami. Będziemy pokazywać się na targach, odwiedzać firmy. Szacujemy, że w Polsce grono naszych potencjalnych klientów to nawet kilkaset podmiotów – zapowiadają właściciele firmy TTF: Paweł Andrejew oraz jego brat Przemysław.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.tires.pl, można tam również znaleźć darmową, demonstracyjną wersję programu.


Sklep online


Panel demo
Już teraz umożliwiamy bezpłatne zapoznanie się z panelem demonstracyjnym naszego systemu Tires CMS. Dokładnie poznaj zasady jego działania, a także jak w intuicyjny sposób możesz zarządzać procesami sprzedażowymi, szczególnie gdy wszystkie opcje dostępne są w jednym miejscu. W tym celu prosimy o dokładne wypełnienie formularza kontaktowego, pozwoli nam to przygotować dostęp wg. wymaganej specyfikacji.
Opinie użytkowników
  • " Wdrożenie systemu tires.pl przyniosło naszej firmie wiele korzyści, począwszy od automatyzacji zamówień, mechanizmy synchronizacji danych, aż po zarządzanie cenami i stanami magazynowymi. Istotną sprawą jest również dostosowanie funkcjonalności oprogramowanie do naszych indywidualnych wymagań – co dodatkowo zwiększa naszą satysfakcję. "
    Paweł Lachcik - Globe Tyre
  • " Oprogramowanie TiresCMS firmy TTF Sp. z o.o. charakteryzuje się innowacyjnością pod względem wykorzystywanej technologii, możliwościami rozbudowy o dodatkowe moduły oraz bezpieczeństwem. Co ważne, na każdym etapie prac, pracownicy firmy podpowiadają najkorzystniejsze dla nas rozwiązania. Współpraca do dnia dzisiejszego przebiega w satysfakcjonujący nas sposób, a wdrożone oprogramowanie na którym pracujemy obecnie - to dobry i przemyślany produkt, który zdecydowanie możemy polecić. "
    Paweł Chmal - Hurtownia Opon i Szyb
  • " Oprogramowanie TiresCMS używam nieprzerwanie od ponad 4 lat. Dzięki indywidualnemu dopasowaniu funkcji i opracowaniu rozszerzeń dla naszej firmy, system idealnie wpasował się w nasze preferencje. Jest narzędziem bardzo użytecznym co przełożyło się na podniesienie jakości obsługi klientów oraz zautomatyzowanie procesów sprzedażowych. "
    Stanisław Bryl - PH Stabryl

Tires.pl - IT dla branży opon

A: TTF Sp. z o.o.
   92-516 Łódź ul. Puszkina 80 
   NIP: 7282832197
   KRS: 0000743972

T: +48 695 195 686
M: biuro@tires.pl

google map  instagram     

Polityka prywatności. Aplikacja do hurtowej sprzedaży opon

Formularz kontaktowy
Jestem zainteresowany: